poniedziałek, 31 marca 2014

KONKURS NA LOGO HUFCA NOWA SÓL ZHPKonkurs na LOGO Hufca ZHP Nowa SólZachęcamy do wzięcia udziału w konkursie na Logo Hufca ZHP Nowa Sól, Logo które ukaże niezwykłość naszego środowiska, powiąże powiat nowosolski z harcerstwem i zaskoczy nas czymś wyjątkowym. Prace mogą być wykonane dowolna techniką w wersji                              elektronicznej, jak i papierowej.

TERMIN składania prac 22 kwietnia 2014 r. 


Zwycięska praca* zostanie nagrodzona sprzętem turystycznym
i przyjęta oficjalnie jako logo HUFCA ZHP Nowa Sól.

*organizator zastrzega sobie prawo nie wyłonienia zwycięzcy; najlepsze prace otrzymają wtedy wyróżnienia


Propozycje należy przysyłać pocztą elektroniczną na adres nowasol@zhp.pl  lub dostarczyć do biura Hufca Nowa Sól                      ul. Parafialna 4. tel: 781 997 337