wtorek, 14 października 2014

Muzyka łączy pokolenia

Jak przygotować się do festiwalu?

Program obejmuje trzy kategorie piosenek- harcerską, turystyczną i żeglarską.
Każdy zespół może wziąć udział w każdej z trzech kategorii przygotowując max. jedną piosenkę w każdej z nich.
Forma przedstawienia utworów jest dowolna, mile widziana kreatywność.
Dodatkowo przed Wami do wykonania zadanie przed festiwalowe, które polega na ułożeniu jednej zwrotki piosenki do melodii klasycznej „Stokrotki”.
Po wysłaniu zgłoszenia drużyny/zespołu otrzymacie słowo, które będziecie musieli wykorzystać przy układaniu zwrotki do piosenki.
Gotowe prace należy wysłać na adres e-mail komendy hufca do dnia 20 października 2014 r.

PROGRAM:
12:30 – próby mikrofonowe
14:00 – rozpoczęcie Festiwalu
Godzina zakończenia Festiwalu zależna jest od ilości biorących w nim udział zespołów.

Gdzie ?
Aula - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Nowej Soli

Termin zgłoszeń: do dnia 15 października 2014 r.

Kontakt:
Komenda Hufca ZHP im. Synów Pułku w Nowej Soli,
ul. Parafialna 4, 67 – 100 Nowa Sól
e-mail: nowasol@zhp.pl
pwd. Kaja Obuchowska, tel. 570 198 653

Wzorem lat ubiegłych, Festiwal nie jest oparty na zasadach rywalizacji zespołów, lecz integracji środowisk, promowania piosenki jako jednej z form wyrażania emocji i przeżyć oraz harcerskiego stylu życia.

W trakcie Festiwalu odbywać się będą konkursy z nagrodami dla publiczności.