wtorek, 14 października 2014

To było tak niedawno...

Pamiętacie co robiliśmy w weekend 20 – 21 września??

Jeśli nie to z przyjemnością przypomnę.
Nasz START HARCERSKI odbył się właśnie w ten piękny wrześniowy weekend, bazą rajdu był Zespół Szkół w Otyniu.

Osobiście z wielką przyjemnością uczestniczyłam w świecowisku, które zastąpiło nam tradycyjne ognisko z powodów wieczornej burzy.
Oglądanie prezentacji drużyn i słuchanie waszych drużynowych marzeń oraz śpiewanie wspólnie harcerskich piosenek dało siłę do      rozpoczęcia pracy w tym roku i wiarę w sens tego co robimy – Dziękuję!

Udział w Mszy św. prowadzonej przez naszego hufcowego kapelana dodała wiary w niemożliwe, zachęcała do dalszego rozwoju drużyny – Bóg zapłać.
Nocne warsztaty wędrownicze co za frajda dla młodych ludzi niezmiernie miło było popatrzeć jak bierzecie w nich udział.

Po rozmowie z drużynowymi a zarazem organizatorami STARTU HARCERSKIEGO coraz bardziej jestem przekonana, że czeka nas wyjątkowy rok.
Rok ciężkiej pracy, zmian i dobrej zabawy.
Bo czy nie podobała wam się gra dzienna i czy Otyń nie jest urokliwą miejscowością z pięknymi zakątkami jak np. bażantarnia, którą podczas trasy odwiedziliście?

Spędzenie kilku lub kilkudziesięciu godzin z takimi ludźmi jak Wy nadaje sensu i pozwala rozwijać siebie by dać jak najwięcej i stworzyć coś wyjątkowego dla Was i dla tych którzy przyjdą po Nas.

Czuwaj!!!
ROK HARCERSKI UWAŻAM ZA ROZPOCZĘTY :)

pwd. Katarzyna Śliwińska-Krowiranda