poniedziałek, 8 czerwca 2015

hm. Aleksandra Kochańska odeszła na Wieczną Wartę


Związek Harcerstwa Polskiego                                                   Nowa Sól, 8 czerwca 2015 r.

Komendantka Hufca Nowa Sól                                                    

im. Synów Pułku


Rozkaz specjalny Ls. 1/2015


Druhny i Druhowie!

W dniu 8 czerwca 2015 roku odeszła na Wieczną Wartę hm. Aleksandra Kochańska – wieloletnia Komendantka Hufca Nowa Sól ZHP, pozostająca w czynnej służbie instruktorskiej naszego Hufca oraz Chorągwi Ziemi Lubuskiej ZHP.

Harcmistrzyni Ala Kochańska przez całe swoje życie współtworzyła wspólnotę instruktorów naszego hufca. Osobistym przykładem i zaangażowaniem tworzyła jego historię. Zawsze pełna ciepła i otwartości na kolejne harcerskie pokolenia.

Druhny i Druhowie!

  1. Ogłaszam żałobę w Hufcu Nowa Sól ZHP trwającą do 8 lipca 2015 r. włącznie.
  2. Polecam odczytać rozkaz na zbiórkach drużyn.
  3. Polecam okryć kirem sztandar hufca i proporce harcerskie.
  4. Polecam nałożyć czarne opaski na krzyże harcerskie.
       

Czuwaj!

hm. Bogumiła Jastrzębska