poniedziałek, 6 lutego 2017

Półmetek Harcerskich Ferii

W ubiegłym tygodniu w ramach Harcerskich Ferii zrealizowane zostały warsztaty chemiczne poprowadzone przez panie z firmy Kraina Eksperymentów.

W warsztatach udział wzięły zarówno zuchy, jak i harcerze. Podczas zajęć uczestnicy mieli okazję nie tylko zaobserwować różne zjawiska chemiczne, fizyczne, ale również wcielić się w role eksperymentatorów przyrodniczych.

Kolejną atrakcją przewidzianą dla zuchów i harcerzy był wyjazd do Parku Trampolin Skokoloko w Zielonej Górze. Zuchy dodatkowo wybrały się do kina na bajkę "Ostatni smok świata".
Pobyt w Parku trampolin z pewnością dostarczył mnóstwa pozytywnej energii. Wszyscy z uśmiechami na twarzach wracali do domów.

Do tej pory w zrealizowany przez nas formach udział wzięło przeszło 60 zuchów i harcerzy!

A co przyniesie ten tydzień?
Już dziś trwają Warsztaty Wodniackie, jutro Bal Zucha, środa to wyjazd na lodowisko do Głogowa. Weekend natomiast przyniesienie kolejną edycję Warsztatów Kluczyk. Dzieje się! :)