poniedziałek, 5 czerwca 2017

JOTT

Tegoroczny JOTT 2017 dla środowisk związanych z Kręgiem Instruktorskim „Kaper" został zorganizowany w piątek 12 maja 2017 r. Celem naszego wspólnego wędrowania  był Bytom Odrzański, a dokładniej  teren  nad Odrą użyczony przez Stowarzyszenie Turystyki i Rekreacji Wodnej „WIR”, gdzie  przybyli harcerze z 12 HDW ”BRYG”, 7 DSH „FREGATA” oraz 9 DH „Drużyna Pierścienia”.  

Podczas piątkowego spotkania mogliśmy wspólnie usiąść przy ognisku przygotowanym przez harcerzy z „ BRYGU ” oraz  pośpiewać  przy akompaniamencie gitar druhny Lili i p. Beaty. Nie zabrakło również  innych atrakcji …  zabawy z liną, sterowanie modelem żaglowym po rzece, berek itp.

Dziękujemy za tak liczny udział w naszej edycji JOTT-a  oraz mamy  nadzieję, że to nie ostatnia harcerska impreza w tak miłym towarzystwie.
                                                                                          

    pwd. Julia Górna                                                                                                                       pwd. Małgorzata Górna  
    phm. Adam Marcinkowski