środa, 6 czerwca 2018

Wodniacy - Dzieciom

Z okazji Dnia Dziecka bytomscy i nowosolscy wodniacy w piątkowe przedpołudnie 1 czerwca 2018 r. przygotowali szereg niespodzianek na wodzie i lądzie dla dzieci i młodzieży szkolnej na bytomskim akwenie Odry… 

Były figurki z baloników, wielkie bańki mydlane, zadania sprawnościowe, wiosłowanie na kanu, pływanie żaglówką, pływanie łodzią motorową, mini warsztaty modelarskie dla najmłodszych, regaty modeli rynnowych, pokaz zdalnie sterowanych modeli żaglowych klasy Footy, pieczona kiełbasa na ognisku oraz przede wszystkim napoje chłodzące dające niesamowitą ulgę w tak słoneczny i upalny dzień.Ogromnym zaangażowaniem w przygotowanie i przeprowadzenie imprezy wykazali się: pwd. Radosław Marcinkowski oraz phm. Adam Marcinkowski z KI „KAPER”, pwd. Arek Starzyński i dh. Łukasz Sarul z 12 HDW „BRYG”, pwd. Małgorzata Górna i dh.Liliana Górna z 9 DHNS „DRUŻYNA PIERŚCIENIA”, pwd. Julia Górna i dh.Weronika Walkowiak z  7 DH ”FREGATA” oraz phm. Michał Gławdel - kapelan lubuskich harcerzy.


Wszystkie te atrakcje dla dzieci i młodzieży zorganizowano we współpracy ze Stowarzyszeniem „WIR” i Stowarzyszeniem „PRZYSTAŃ” z Bytomia Odrz.
To dzięki takim ludziom udało się przeprowadzić tę imprezę ku uciesze najmłodszych jej uczestników.


Autor: phm. Adam Marcinkowski