niedziela, 1 listopada 2020

FESTIWAL "MUZYKA ŁĄCZY POKOLENIA"

Serdecznie zapraszamy wszystkie zuchy, harcerzy, harcerzy starszych oraz wędrowników do wzięcia udziału w Festiwalu "Muzyka Łączy Pokolenia", który odbędzie się już 27 listopada.

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE DOTYCZĄCE WYDARZENIA:

1. W Festiwalu biorą udział wszystkie chętne drużyny/gromady/zastępy/zespoły rodzinne i koleżeńskie oraz soliści.
2. Do niedzieli 7 listopada 2020 r. należy przesłać zgłoszenie chęci udziału w Festiwalu poprzez formularz: https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=Ho024XU55kyJPfw1H9RNzWzTCTRJnyxBvDr1XXvHOIJUN1BWRlgzQ1BHUlBSUjBXQkIwTkhCR1RYVC4u
3. Nagranie audiowizualne posiadające dźwięk oraz obraz (format dowolny) należy przesłać do dn. 15 listopada 2020 r. (niedziela) na adres mailowy monika.rychlik@zhp.net.pl.
4. Drużyna/gromada przygotowuje dwie piosenki:
- pierwszą dowolną harcerską, turystyczną lub żeglarską
- drugą piosenką jest „Wędrowiec” (tekst oraz podkład dźwiękowy stanowią załącznik do niniejszego regulaminu) – nagranie tej piosenki powinno zawierać sam wokal (do ww. podkładu).
5. Dla celów wykonania dobrej jakości nagrania dźwięku istnieje możliwość wypożyczenia z Hufca Nowa Sól ZHP mikrofonu (po wcześniejszym ustaleniu terminu wypożyczenia i zwrotu sprzętu).
6. Dnia 27 listopada 2020 r. (piątek) zrealizowane zostanie wydarzenie LIVE na portalu społecznościowym Facebook, podczas którego zaprezentowane zostaną przesłane na Festiwal nagrania. Zachęcamy wszystkich do udziału w wydarzeniu.
7. Festiwal nie ma charakteru konkursowego. Zależy nam na dobrej zabawie w harcerskim gronie.
8. Każdy uczestnik Festiwalu otrzyma okolicznościowy upominek.

Zadanie dofinansowane ze środków Gminy Nowa Sól - Miasto w ramach realizacji zadania publicznego