piątek, 1 marca 2024

Wesprzyj nas swoim 1.5%

Misją Związku Harcerstwa Polskiego jest wychowanie młodego człowieka, czyli wspieranie go we wszechstronnym rozwoju i kształtowanie charakteru przez stawianie wyzwań.

Jako Hufiec Nowa Sól ZHP realizujemy tę misję na terenie powiatu nowosolskiego. W codziennym działaniu w naszych jednostkach wychowujemy dzieci i młodzież w duchu braterstwa i patriotyzmu, dbając o indywidualność i pozytywność. Nieustannie szkolimy naszych instruktorów i wychowawców, by tworzyli atrakcyjny i nowoczesny program oparty na uniwersalnych wartościach służby, przyjaźni i sprawiedliwości. Nasi instruktorzy i kadra są organizatorami takich przedsięwzięć jak Festiwal Muzyka Łączy Pokolenia czy Festiwal Aktywności Wodnej.

Jako organizacja non-profit prosimy o Wasze wsparcie dla naszej działalności. Możecie wesprzeć nas swoim 1.5% podatku i dołożyć swoją cegiełkę do realizacji naszej misji, byśmy mogli zostawić ten świat lepszym niż go zastaliśmy.

Z harcerskim pozdrowieniem Czuwaj!