poniedziałek, 10 marca 2014

5 Przegląd Pieśni PatriotycznychW naszym mieście
30 kwietnia 2014 r odbędzie się

 5 Przegląd Pieśni Patriotycznych 
 

Zachęcamy Was drogie druhny i druhowie do wzięcia udziału w takim przedsięwzięciu szerzenie Patriotyzmu przez środowisko harcerskie powinno być rzeczą naturalną, a jak wiemy pieśni patriotyczne są bliskie naszemu sercu i śpiewamy jak mało kto :D

 

 Takimi przedsięwzięciami  pokazujemy również, iż harcerstwo wciąż jest żywe i zachęcamy innych do współpracy z nami lub udziału w naszych FESTIWALACH.


                                                                                                                       Pozdrawiamy                                                                                                                                              CZUWAJ!