poniedziałek, 31 marca 2014

AKCJA ODNOWIENIA ZRĘBU


 SADZIMY LAS 22 marca br. ok godz 10:00 21 harcerek i harcerzy z 3 Szczepu Trop działającego przy Hufcu ZHP Nowa Sól im. Synów Pułku wzięło udział w Akcji odnawiania zrębu (zasadzenie sadzonek sosny) w okolicy Studzieńca na terenie Leśnictwa Nowa Sól.


Akcja miała na celu uświadomienie młodzieży, ile czasu i trudu trzeba, aby powstał las oraz szacunku do przyrody. Harcerze ambitnie, radośnie i z poczuciem humoru przystąpili do akcji mimo niepewnej pogody i przelotnych opadów deszczu.
 Koordynatorem Akcji byli Druh Arkadiusz Michaliszyn z 23 DH Białe Kruki i Leśniczy Leśnictwa Nowa Sól Pan Jacek Kośmider.

 Mamy nadzieję, że ich koledzy z ZHP wezmą udział w podobnych akcjach częściej i udowodnią, że sadzić drzewa mogą wszyscy i w każdym wieku.

Dziękujemy za możliwość wzięcia udziału w Tej Akcji Panu Leśniczemu Jackowi Kośmider i całemu Nadleśnictwu oraz wszystkim harcerzom, którzy wzięli udział w tej akcji oraz władzom Hufca.
Z harcerskim pozdrowieniem
CZUWAJ!
dh Arkadiusz Michaliszyn 
23 DH Białe kruki