środa, 12 listopada 2014

Konkurs

Drodzy Drużynowi, Drodzy Instruktorzy!

Nieco ponad miesiąc temu rozpoczęła się jesień, jednak coraz chłodniejsze noce sugerują nam już powolne zbliżanie się zimy. Wydawać by się mogło, że nie tylko do Święta Bożego Narodzenia, ale także do Adwentu i momentu dotarcia do naszych domów Betlejemskiego Światła Pokoju jeszcze daleko... Jednak już teraz chcemy zaprosić Waszych podopiecznych do udziału w kolejnej edycji hufcowego Konkursu na Kartkę Bożonarodzeniową.


Tegoroczna edycja przebiega pod hasłem Odkryj w sobie talent. Wierzymy, że proces tworzenia Waszych kartek może być okazją nie tylko do rozpoczęcia przygotowań do Świąt, ale także impulsem do sprawdzenia swoich sił na innych polach artystycznej aktywności.

Mamy nadzieję, że po sukcesach odniesionych podczas Festiwalu Muzyka Łączy Pokolenia, spróbujecie swoich sił także na polu twórczości plastycznej.

Prosimy Was o przekazanie informacji o konkursie swoim podopiecznym. Prace składać mogą Oni osobiście w siedzibie naszego Hufca lub przekazywać Drużynowym. Na prace czekamy do 25.11.2014. Ogłoszenie wyników nastąpi podczas Rajdu Choinka. 

REGULAMIN
Czuwaj!

Koordynatorki Konkursu

pwd. Anna Bednarczuk
pwd. Adrianna Markowska