czwartek, 12 listopada 2015

X Festiwal Piosenki Harcerskiej, Turystycznej i Żeglarskiej "Muzyka łączy pokolenia"

Zapraszamy serdecznie do udziału w X Festiwalu Piosenki Harcerskiej, Turystycznej i Żeglarskiej "Muzyka łączy pokolenia"

X Festiwalu Piosenki Harcerskiej i Turystycznej

MUZYKA ŁĄCZY POKOLENIA

Termin: 28 listopada 2015r. (sobota)

Miejsce: Aula Liceum Ogólnokształcącego im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego
w Nowej Soli, ul. Gimnazjalna 9

Drużyny przybywają na festiwal we własnym zakresie.
Organizator zapewnia autokar powrotny dla drużyn z Hufca Nowa Sól.

Co należy przygotować?
Festiwal obejmuje trzy kategorie: harcerską, turystyczną oraz żeglarską.
Zespoły mogą wystąpić w dwóch kategoriach, wykonując po jednej piosence w wybranej kategorii (czyli każdy zespół śpiewa maksymalnie 2 piosenki – jedną z nich może być piosenka śpiewana przez Was w poprzednich latach). W przypadku dużej ilości zgłoszonych zespołów, ilość wykonywanych piosenek może zostać zmniejszona.
Każdy zespół proszony jest o 2 zdjęcia (lub więcej) z poprzednich edycji wraz z krótkim wspomnieniem (który to był rok, i wszystko co pamiętacie o danym Festiwalu ). Zadanie przesyłamy wraz ze zgłoszeniem

Program:
11:00 próby mikrofonowe
12:00 rozpoczęcie Festiwalu
Godzina zakończenia Festiwalu zależna jest od ilości biorących w nim udział zespołów
Termin zgłoszeń:

Wpisowe:
2 0.11.2015 r. przesyłamy na kontakt poniżej

2 zł dla środowisk z opłaconymi składkami harcerskimi za III kwartał, pozostałe środowiska 3 zł. Wpłacamy w biurze hufca do 23.11.2015r.
Kontakt:
pwd. Martyna Święcka