środa, 9 grudnia 2015

„Postaw na zastęp!” – nowa propozycja programowa


Jak napisane jest na oficjalnej stronie ZHP:

"„Postaw na zastęp!” to projekt skierowany do drużyn harcerskich, w których nie działa system pracy w małych grupach. Przygotowana propozycja to zestaw gotowych pomysłów i materiałów, które każdy drużynowy może wykorzystać w codziennej pracy. Krok po kroku wyjaśniono, jak wyglądało wprowadzenie zastępów w drużynach harcerskich w których pracują autorzy publikacji – instruktorzy Hufca ZHP Sulejówek.
Poniższa propozycja przeprowadzona została na poziomie tegoż hufca. Po niewielkiej modyfikacji może być również doskonale wykorzystana w pracy szczepów, a przede wszystkim – pojedynczych drużyn harcerskich. Wiele z tych materiałów to inspiracja do pracy i konieczne na pewno będzie dostosowanie ich do specyfiki Waszych środowisk."

Plik dostępny już w pdf! :) Kliknij tutaj -> 
Postaw na zastęp