środa, 8 czerwca 2016

Pamiętamy!

Choć trudno w to uwierzyć, to minął już rok...
Ta wiadomość zaskoczyła nas wszystkich...
8 czerwca 2015 r. na skutek choroby odeszła nieodżałowana instruktorka naszego hufca 
hm. Aleksandra Kochańska.
Przez wiele lat pełniła różne funkcje instruktorskie w Hufcu Nowa Sól oraz w Chorągwi Ziemi Lubuskiej zarażając harcerskim bakcylem kolejne pokolenia harcerskiej młodzieży. Swój talent pedagogiczny wykorzystywała nie tylko w pracy w szkole, ale również w pracy z dziećmi i młodzieżą w ramach naszej organizacji. Pamiętają Ją rzesze nowosolskich harcerzy, ale nie tylko... Zapadła również pozytywnie w pamięci uczestnikom obozów w Łukęcinie, które niejednokrotnie prowadziła. Do końca swojego życia aktywnie uczestniczyła w życiu harcerskiej braci. Dzieliła się doświadczeniem, wspierała działania, rozweselała...
Żegnaliśmy ją wraz z tłumem nowosolan i przedstawicieli różnych hufców Chorągwi Ziemi Lubuskiej.
Dziś również reprezentacja Hufca odwiedziła miejsce wiecznego spoczynku dh. Ali, aby oddać Jej hołd za pięknie pełnioną służbę, za każde dobre słowo, za wsparcie, za to, że była prawdziwą harcmistrzynią.

Czuwaj dh. Alu!