środa, 20 grudnia 2017

Kolejny Rajd Choinka za nami

W dniach 15 - 16 grudnia 2017 w Zespole Szkół nr 1 w Nowym Miasteczku zrealizowana została XIV edycja Rajdu Harcerskiego "Choinka". Organizatorem rajdu niezmiennie była 13 DH Włóczykije z Nowego Miasteczka. 


Komendę rajdu stanowiły:
  • dh. Justyna Pająk
  • dh. Aneta Śliwińska
  • phm. Janina Hercuń

W przedsięwzięciu udział wzięło przeszło 100 osób tworzących 9 patroli. Tematem przewodnim Rajdu była przyjaźń, która jednała oraz zbliżała do siebie patrole. Z odrobiną szczęścia drużyny w trasie otrzymywały bonusy od elfów św. Mikołaja oraz prezenty wykonane w ramach zadań przez inne patrole. Cały rajd przebiegał w atmosferze ciepła, radości oraz wzajemnego szacunku jak przystało na prawdziwych harcerzy. 
Po podsumowaniu wyników uzyskanych na trasie nocnej i dziennej wyłoniono zwycięzców:
I miejsce - 12 HDW Bryg z Bytomia Odrzańskiego
II miejsce - KS Pegaz z Bytomia Odrzańskiego
III miejsce - Ameliniowe Jednorożce z Nowego Miasteczka. 


Za pomoc w realizacji Rajdu dziękujemy:
  • Dyrekcji Zespołu Szkół w Nowym Miasteczku
  • Radzie Rodziców Zespołu Szkół w Nowym Miasteczku
  • Komisji Alkoholowej z Nowego Miasteczka
  • Kołu Łowieckiemu
  • dh. Agnieszce Rachwalskiej
Do zobaczenia za rok!
dh. Justyna Pająk
Komendantka Rajdu