wtorek, 28 października 2014

Muzyka po raz kolejny połączyła pokolenia!Dnia 26 października 2014 w gościnnych murach aulii Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Nowej Soli zrealizowany został 9 Festiwal Piosenki Harcerskiej, Turystycznej i Żeglarskiej "Muzyka łączy pokolenia", który dofinansowany był ze środków Starostwa Powiatu Nowosolskiego.

W tegorocznej edycji udział wzięło przeszło 170 zuchów, harcerzy, ale rónież dzieci i młodzieży nie należących do ZHP. Festiwal jak co roku wyszedł poza granice Nowej Soli, a nawet Powiatu Nowosolskiego. Na scenie zaprezentowało się środowisko z Międzyrzecza, obecni byli również harcerze z Żagania.

Festiwal niezmiennie bawił licznie zgromadzoną na widowni publiczność. Sala pękała w szwach, a rodzice małych artystów pękali z dumy. Wszyscy zgodnie postawnowili, że za rok spotkamy się podczas Jubileuszowego Festiwalu "Muzyka łączy pokolenia".