środa, 26 września 2018

Festiwal "Muzyka łączy pokolenia"

Zapoznaj się z regulaminem Festiwalu

Termin: 27 października 2018 r. (sobota)

Miejsce: Sala gimnastyczna przy ul. Witosa 19 w Nowej Soli

Drużyny przybywają na festiwal we własnym zakresie.
Organizator zapewnia autokar powrotny dla drużyn z Hufca Nowa Sól.

1. W festiwalu biorą udział wszystkie chętne drużyny/gromady, zgłoszone do  12 października 2018 r. poprzez Formularz zgłoszeniowy

2. Festiwal nie ma charakteru konkursowego. Zależy nam na dobrej zabawie

3. Drużyna/gromada przygotowuje jedną piosenkę ( w tym roku, w związku z obchodami 100- LECIA NIEPODLEGŁOŚCI POLSKI sugerujemy aby była to piosenka o tematyce patriotycznej -  może być  harcerska, żołnierska, turystyczna, żeglarska - wybór dowolny)

4. Organizator zapewnia możliwość skorzystania z odtwarzacza CD. Zachęcamy do akompaniamentu własnego (grzechotki, gitary itp.) oraz przygotowania „przeszkadzajek”, którymi można umilić prezentacje innym drużynom.

ZAPEWNIAMY ATRAKCYJNE UPIMINKI

Program:

Kontakt:
10:30 - próby mikrofonów
11:00 - rozpoczęcie Festiwalu
Godzina zakończenia Festiwalu zależna jest od ilości biorących w nim udział zespołów (ok. godz. 14:00)
Oprócz prezentacji drużyn, zapraszamy do udziału w III edycji Bicia Hufcowego Rekordu Gitarowego do utworu
Jimi ‘ego Hendrix’a  „Hey Joe”.
pwd. Małgorzata Górna   tel. 533 679 735
e- mail: malgorzata.gorna@zhp.net.pl   oraz do wiadomości : nowasol@zhp.pl

Festiwal współfinansowany jest przez Gminę Nowa Sól - Miasto oraz Województwo Lubuskie w ramach Lubuskich Niepodległościowych Inicjatyw Młodzieżowych